PopisPro naši společnost ve Stráži pod Ralskem hledáme kolegu/ kolegyni na pozici Vedoucí výroby
Požadujeme
-Min. středoškolské vzdělání technického směru
-Praxe ve výrobní společnosti, zkušenost s plánováním a řízením výroby.
-Zkušenost s nepřetržitou výrobou.
-Výhodou je znalost zpracování plastů.
-Znalost normy ISO 9000.
-Manuální zručnost
-Dobré počítačové znalosti (word, excel, outlook)
-Ochota učit se novým věcem a dále se vzdělávat
-minimálně základní znalost anglického jazyka výhodou
Nabízíme:
-Práci v jednosměnném provozu
-Možnost kariérního růstu
-Příjemný rodinný kolektiv
-Příspěvek na stravování
Náplň:
-Plánování a řízení výroby, vedení kolektivu 15-20 zaměstnanců, školení zaměstnanců ve výrobě, zavádění nových projektů, řešení operativních problémů
První kontakt emailem.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDYNAFLEX CZ s.r.o. - Stráž pod Ralskem, Na Vršku 434, 471 27 Stráž pod Ralskem Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-08T01:57:48

Společnost

DYNAFLEX CZ s.r.o.
  • DYNAFLEX CZ s.r.o.
  • Kontakt : Miloslava Koberová
  • Telefon : +420 725 404 919(8-14:00)
  • Adresa : DYNAFLEX CZ s.r.o. - Stráž pod Ralskem, Na Vršku 434, 471 27 Stráž pod Ralskem

Klíčová slova

znalost

zaměstnanců

společnost

kolektiv příspěvek

věcem

vzdělávat minimálně

základní

anglického

jazyka