PopisMÍSTO VÝKONU: Husova č.p. 736, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
PRACOVNÍ NÁPLŇ: obsluhování zákazníků za pokladnou na čerpací stanici, doplňování zboží
PRACOVNÍ DOBA: 6-18 h, 18-6 h, krátký/dlouhý týden
POŽADUJEME:
- čistý trestní rejstřík
- komunikativnost
NABÍZÍME: zaměstnanecké výhody, slevy na PHM
PP na dobu určitou do 29.2.2020, poté možnost prodloužení
KONTAKT: zasílejte životopisy na e-mail Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěLucie Petrlíková - Čerpací stanice Shell, Vysoké Mýto, Husova 736, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Mzda minimálně17500 Kč Mzda maximálně19500 Kč Nastoupit od2019-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-08T01:57:48

Společnost

Lucie Petrlíková
  • Lucie Petrlíková
  • Kontakt : Monika Švecová
  • Telefon : +420 465 422 733
  • E-mail : shell8131@csshell.net
  • Adresa : Lucie Petrlíková - Čerpací stanice Shell, Vysoké Mýto, Husova 736, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Klíčová slova

místo

týden požadujeme

zasílejte

prodloužení kontakt

možnost

poté

určitou

dobu

phmpp

slevy