PopisPRACOVNÍK OBCHODNÍHO PROVOZU - POMOCNÍK V KUCHYNI
Požadujeme: potravinářský průkaz, dobrý zdravotní stav
Náplň práce: mytí černého nádobí. Pomocné práce při výrobě jídel, sběr nádobí, jeho mytí, čištění
Nabízíme: stravování
První kontakt : telefonicky na čísle 603506511 denně 8:00 - 14:00 hod. nebo e-mailem na bartkova@sluzbyvsetin.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSociální služby Vsetín, příspěvková organizace 09, Domov pro seniory Valašské Meziříčí, Žerotínova 1568, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně86 Kč Nastoupit od2019-03-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-08T01:57:48

Společnost

Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace
  • Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace
  • Kontakt : Marta Bártková
  • Telefon : +420 603 506 511
  • Adresa : Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace 09, Domov pro seniory Valašské Meziříčí, Žerotínova 1568, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

mytí

práce

nádobí

pracovník

jídel

emailem

hod

denně

čísle

telefonicky