PopisMísto výkonu práce:OD Kaufland, "PRIMA PEKÁRNA" ul. Výškovická, 704 00 Ostrava - Zábřeh

Kontakt: telefonicky, e-mailem

Dohodnutí osobního pohovoru s vedoucí provozovny p. Blažkovou - 734 680 074.

Náplň práce:
- příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků
- příprava obložených baget

Požadavky:
- znalost práce na obchodních pokladnách
- praxe s prodejem pečiva výhodou
- pracovní morálku
- manuální zručnost
- zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem, základní počty
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami a výborný zdravotní stav.

Benefity:
- příspěvek na rekreaci zaměstnanců Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSEMAG spol. s r.o. Kaufland Výškovická, Výškovická 3086/44, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30 Mzda minimálně17500 Kč Mzda maximálně18500 Kč Nastoupit od2019-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-08T01:57:48

Společnost

SEMAG spol. s r.o.
  • SEMAG spol. s r.o.
  • Kontakt : Renáta Piprová
  • Telefon : +420 734 680 074
  • Adresa : SEMAG spol. s r.o. Kaufland Výškovická, Výškovická 3086/44, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30

Klíčová slova

zdravotní

příprava

místo

pracovat

pečiva

výhodou

pracovní

morálku

manuální

zručnost