PopisMísto výkonu práce:
Bezděčín č.p. 109
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 731 400 024, 734 645 855 (8-13:30 hod.)

Požadavky: platné doklady řidiče VZV, předchozí zkušenost ve výrobním závodě výhoda.
Náplň práce: samostatné vychystávání a zavážení výrobní linky pro kompletaci autosedaček (systém JIS), práce se skenerem.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, multisportovní karta, příspěvek na rekreace a dětské tábory, ubytování zdarma po dobu 1 roku, bonusy: zimní, letní, vánoční. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěAdient Czech Republic k.s.- Industriální Park UNO, Bezděčín 109, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně28500 Kč Mzda maximálně31000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-08T00:43:38

Společnost

Adient Czech Republic k.s.
  • Adient Czech Republic k.s.
  • Kontakt : Jiřina Reichardová
  • Telefon : +420 731 400 024
  • E-mail : jirina.reichardova@adient.com
  • Adresa : Adient Czech Republic k.s.- Industriální Park UNO, Bezděčín 109, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

práce

příspěvek

místo

multisportovní

jis

skeneremzaměstnanecké

výhody

stravenky

doplňkové

penzijní