PopisMísto výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57,Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov.
Kontakt, telefonicky Po - Pá, 07:00 - 15:00, popř. e-mailem.
Požadujeme:
"SŠ vzdělání strojírenského zaměření
"Dokonalá znalost čtení technických výkresů
"Praxe ve výrobě strojních dílů a zařízení
"Znalost obsluhy ohraňovacího lisu a laseru
"Zkušenosti s programováním výhodou
"Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
Náplň práce:
-Zodpovídá za programování CNC laseru a ohraňovacího lisu
Nabízíme:
"Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
"Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
"Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
"Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
"Školení zaměstnanců
"Závodní stravování
"Příspěvek na stravování
"Příspěvek na penzijní připojištění Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBrtnická 57, Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-08T01:57:48

Společnost

TRATEC - CS, s. r. o.
  • TRATEC - CS, s. r. o.
  • Kontakt : Michaela Havlová
  • Telefon : +420 412 315 419
  • E-mail : havlovam@tratec.cz
  • Adresa : Brtnická 57, Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov

Klíčová slova

stravování quotpříspěvek

ohraňovacího

místo

absolventy

cnc

laseru

lisu nabízíme quotzajímavou

práci

plný

úvazek