PopisFYZIOTERAPEUT/KA
V případě zájmu volejte na tel.: 720967572 pí Čejková nebo pište na e-mail: cejkova@belohrad.cz

Požadujeme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta
- vstřícné a komunikativní vystupování

Náplň práce:
- poskytování individuálních a skupinových LTV
- poskytování přístrojových terapií (elektroléčba)
- nejedná se o poskytování masáží

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- zaměstnanecké benefity, hrazené odborné vzdělávání
- mzda 23 000 Kč – 30 000 Kč dle dosažené kvalifikace, praxe a jazykových znalostí
- možný plný i částečný úvazek
- ubytování po předchozí domluvě
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Vhodné pro občany/-nky EU i absolventy/-tky.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLázeňská 165, 507 81 Lázně Bělohrad Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

Lázně Bělohrad a.s.
  • Lázně Bělohrad a.s.
  • Kontakt : Miroslava Jelínková
  • Telefon : +420 493 767 340
  • E-mail : jelinkova@belohrad.cz; prace@belohrad.cz
  • Adresa : Lázeňská 165, 507 81 Lázně Bělohrad

Klíčová slova

poskytování

dle

možný

fyzioterapeutka v

jazykových

benefity

hrazené

odborné

vzdělávání