PopisCZ-ISCO 32551 Fyzioterapeuti bez specializace
Náplň práce:
- specifické činnosti v rámci preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační a paliativní péče v oboru aplikovaná fyzioterapie;
- na základě indikace lékaře, či vlastních vyšetření, provádí optimální varianty a kombinace fyzioterapeutických postupů tak, aby bylo dosaženo cíle požadovaného lékařem.

Požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
- specializovaná způsobilost v oboru fyzioterapeut;
- schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Mzdové podmínky:
- pro plný pracovní úvazek je sjednána základní měsíční mzda od 20 000,-Kč + zhodnocení praxe, osobní ohodnocení po adaptaci, příplatky nad rámec zákoníku práce, pravidelné výkonnostní odměny, mimořádné odměny a nepeněžní benefity společnosti.

Benefity:
- nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti:
- týden dovolené navíc, možnost ubytování, měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,-Kč, dotované stravování (oběd za 33,-Kč), bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a zvýhodněné vouchery, rehabilitační cvičení zdarma, nadstandardní pokoje pro rodinné příslušníky, parkování v areálu zdarma, až 7% zvýhodněný nákup ve vlastní lékárně, společenské a kulturní akce společnosti, výhodný tel. rodinný tarif, nekuřácké prostředí.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěNerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

Nemocnice Šumperk a.s.
  • Nemocnice Šumperk a.s.
  • Kontakt : Renata Kleštincová
  • Telefon : +420 583 334 562
  • E-mail : renata.klestincova@nemocnicesumperk.cz
  • Adresa : Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

způsobilost

oboru

práce

zdarma

odměny

nadstandardní

měsíční

společnosti

rehabilitační

navíc