PopisNÁPLŇ PRÁCE: prodejny odpovídá za chod a provoz svěřené prodejny, zajišťuje pravidelný výběr zboží na velkoobchodě, provádí odběr a příjem naskladněného zboží, oceňování a značení zboží, nabídku a prodej zboží zákazníkům, práci s pokladnou při prodeji zboží, drobné aranžerské práce
POŽADAVKY: znalost práce na PC, znalost textilního zboží výhodou, příjemné vystupování a péči o zákazníky, velmi dobré komunikační schopnosti, motivaci a chuť učit se novým věcem, časovou flexibilitu, spolehlivost, otevřenost, kreativitu, pracovitost, trestní bezúhonnost
NABÍZÍME: práce ve stabilní společnosti, firemní benefity
KONTAKT: e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVESNA, a.s. - Moravská Třebová, Cihlářova 11/7, Město, 571 01 Moravská Třebová 1 Mzda minimálně17970 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-08T01:57:48

Společnost

VESNA, a.s.
  • VESNA, a.s.
  • Kontakt : Jiří Kučera
  • Adresa : VESNA, a.s. - Moravská Třebová, Cihlářova 11/7, Město, 571 01 Moravská Třebová 1

Klíčová slova

zboží

práce

prodejny

znalost

věcem

péči

zákazníky

velmi

dobré

komunikační