PopisPOŽADUJEME: min. SŠ vzdělání v oboru požadované práce, oborná způsobilost dle zákona o nelékařských zdravotnických povoláních, pozitivní vztah k sociální problematice a cílové skupině uživatelů, dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové práce, flexibilita, odpovědnost, samostatnost, cílevědomost, empatický přístup, zdravotní způsobilost, občanská a morální bezúhonnost, dobrá znalost práce na PC (MS Office)
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování ošetřovatelské péče
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Pá od 9:00 - 15:00 hod. na čísle 605 122 153, e-mailem: deylova@sluzbyvsetin.cz
ov. 10.4. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSociální služby Vsetín, příspěvková organizace 04, Domov pro seniory Karolinka, Pod Obecnicu 308, 756 05 Karolinka Mzda minimálně130 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace
  • Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace
  • Kontakt : Jana Deylová
  • Telefon : +420 605 122 153
  • E-mail : deylova@sluzbyvsetin.cz
  • Adresa : Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace 04, Domov pro seniory Karolinka, Pod Obecnicu 308, 756 05 Karolinka

Klíčová slova

práce

způsobilost

požadujeme

znalost

cílevědomost

empatický

přístup

zdravotní

občanská

morální