PopisADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 4. 2019
- Náplň práce: zpracovávání obchodní agendy firmy vč. technického poradentví, zpracovávání poptávky, nabídky, komunikace s odběrateli a dodavateli (pouze B2B), komunikace i v AJ, návštěvy firem v rámci ČR a SR
- Požadujeme: vzdělání úplné střední odborné s vyučením i maturitou technického směru, 3 roky praxe, ŘP sk. B, znalost AJ, komunikativní schopnosti, loajalita, kolegiálnost, zájem o práci
- Nabízíme: motivující finanční ohodnocení dle schopností, zahraniční technická školení
- Více informací o firmě na www.lontech.cz
- V případě zájmu pošlete životopis na e-mail: lontech@centrum.cz, kontaktní osoba: Ing. Jana Lonská Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBýšť 34, 533 22 Býšť Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-08T01:57:48

Společnost

LONTECH - surface treatment, s.r.o.
  • LONTECH - surface treatment, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Lonská
  • Telefon : +420 604 284 635
  • Adresa : Býšť 34, 533 22 Býšť

Klíčová slova

zpracovávání

komunikace

technického

technická

schopnosti

loajalita

kolegiálnost

zájem

práci