PopisŽivotopis zasílejte na e-mail kariera@linaplast. Více informací na tel. 583 037 124 (v době 8:00-16:00 hod.).
Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru
- znalost standardu Automotiv
- uživatelská znalost PC
- komunikační a organizační schopnosti
- pečlivost
- samostatnost
Náplň práce:
- příjem a příprava materiálu pro výrobu
- uskladnění, identifikace a vedení evidence pohybu materiálu
- úzká spolupráce s mistrem výroby
- pravidelné inventury materiálu ve výrobě a skladu přípravny materiálu
- kontrola a vkládání dat do IS
- tvorba materiálové výdejky a vratky v souladu s plánem výroby
- pravidelné sledování hmotnosti (brutto+netto)
- zabezpečení drcení materiálu
- vedení podřízených pracovníků
- zaškolení pracovníků
- zástup za směnového mistra - možnost práce v nepřetržitém provozu
Nabízíme:
- 25 dní dovolené
- firemní benefity (plně hrazené stravenky, prémie, firemní akce, výhodný mobilní tarif pro zaměstnance, flexipass)
- docházkový bonus 1500 Kč/kvartál
- práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv
- firemní parkoviště
- pracovní poměr na dobu neurčitou Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSportovní 313, 798 12 Kralice na Hané Mzda minimálně23500 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-09T01:56:57

Společnost

LINAPLAST s.r.o.
  • LINAPLAST s.r.o.
  • Kontakt : Kontakt
  • Adresa : Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané

Klíčová slova

firemní

materiálu

vedení

materiálu

pracovníků

znalost

výroby

pravidelné

nepřetržitém

benefity