PopisPokud chceš pracovat ve firmě, kde bude tvůj hlas slyšet, a která není svázána korporátními pravidly, tak nám napiš mail s průvodním odstavcem, fotkou a vše nám pošli na mail: kariera@reinto.cz . Rádi tě pozveme na osobní pohovor. :-)
Zajímáš se o mobilní a webové aplikace?
Chtěl by ses o nich více?
Máš rád komunikaci a jsi rád dobře odměněn za svůj úspěch?
Pokud si odpověděl ANO, tak čti dál!
Jsme Reinto, vývojářské studio z Brna. Zabýváme se vývojem mobilních a webových aplikací pro zahraniční klienty, ale i pro významné české firmy - Škoda, Penta Investmens, MUNI, JAMU, Pilulka, Insportline a další.
Zakládáme si na tom, aby se u nás každý cítil dobře a do práce se těšil. Máme přátelskou a otevřenou firemní kulturu, často se setkáváme i mimo firmu - jsme nejen kolegové, ale i kamarádi :-) Momentálně nás je ve firmě 30 a aktuálně hledáme dalšího fajn parťáka, který rozšíří tentokrát obchodní tým!

Náplň práce:
" Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
" Komunikace se stálými klienty
" Úzká spolupráce s marketingovým oddělením
" Pravidelný reporting o obchodní činnosti
" Účast na veletrzích, konferencích
" Pravidelné zahraniční cesty a to zejména do Rakouska
Očekáváme:
" Minimálně středoškolské vzdělání, pracovní zkušenost s obchodem výhodou
" Komunikační a prezentační dovedenosti
" Uživatelská zdatnost na PC (Office, Excel, internet)
" Německý jazyk na komunikativní úrovni - C1
" Anglický jazyk - výhodou
" ŘP sk. B
Co ti za oplátku nabízíme:
" Fixní plat a atraktivní bonusový systém
" Flexibilní pracovní dobu s možností home office
" Firemní auto, telefon, notebook - vše i pro soukromé účely
" Klasické benefity jako: MultiSport karta, občerstvení na pracovišti, moře kvalitní kávy, pravidelné firemní snídaně, piva, teambuildingy aj.
" Volné vstupy na kulturní akce, aquaparku apod.
" Pravidelná školení a vzdělávací programy
" Jazykové kurzy na pracovišti
" Moderní kanceláře s parádním výhledem na celé Brno, s odpočinkovou zónou a Xboxem
" A v neposlední řadě super kolektiv! ;-)

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHeršpická 813/5, Štýřice, 639 00 Brno 39 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-09T01:56:57

Společnost

REINTO, s.r.o.
  • REINTO, s.r.o.
  • Kontakt : Bc. Tomáš Slezák
  • Telefon : +420 778 022 720
  • Adresa : Heršpická 813/5, Štýřice, 639 00 Brno 39

Klíčová slova

zahraniční

mail

dobře

firemní

pracovní

rád

obchodní

vše

firmě

jazyk