PopisNáplň práce:

- Poskytování poprodejní podpory zákazníkům
- Přijímání a zpracování zákaznických objednávek na změnu/výměnu/opravu částí zakoupeých výrobků
- Poskytování podpory zákazníkům v oblasti technické dokumentace a detailních informací o stavu objednávek, přepravě apod.
- Zadávání nákupních/výrobních požadavků přišlušnému oddělení
- Vedení stavu a reporting aktuálních i uzavřených objednávek
- Aktivní vytváření a zasílání nabídek zákazníkům
- Práce v ERP systému Infor LN
- Plnění dalších ad hoc úkolů zadaných nadřízeným

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
(komunikace se zahraničními zákazníky telefonicky, e-mailem)
- Znalost ruského jazyka výhodou
- Dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint)
- Předchozí praxe v administrativě nebo obchodu
- Schopnost orientovat se v technických podkladech
- Vynikající komunikační schopnosti
- Schopnost a ochotu rychle se učit
- Flexibilní, empatickou osobnost, týmového hráče
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUniverzitní 1119/34, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-08T10:18:56

Společnost

Safran Cabin CZ s.r.o.
  • Safran Cabin CZ s.r.o.
  • Kontakt : Petra Plasová
  • Telefon : +420 703 173 155
  • Adresa : Univerzitní 1119/34, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

práce

poskytování

podpory

zákazníkům

stavu

objednávek

schopnost

znalost

náplň

emailem