PopisNástup ihned. Životopisy zasílat na e-mail: martin.zapletal@signumcz.com. Požadavky: vyučení v oboru elektro (elektromechanik výhodou), vyhl. 50/78 Sb., komunikativní schopnost, zodpovědnost, samostatnost, bezúhonnost, svářečský průkaz výhodou - není podmínkou, schopnost práce ve výškách.
Náplň práce: údržba budov a jejich zařízení ve strojírenské firmě (žárové zinkovně). Benefity: čtvrtletní odměny ve výši 30% měsíční mzdy, výkonnostní a věrnostní odměny, 5 týdnů dovolené, závodní stravování. Pracoviště: Za Kosteleckou 4189, Prostějov Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSIGNUM spol. s r.o.., Za Kosteleckou 4189, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně135 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

SIGNUM spol. s r.o.
  • SIGNUM spol. s r.o.
  • Kontakt : Martin Zapletal
  • Telefon : +420 731 441 018
  • E-mail : martin.zapletal@signumcz.com
  • Adresa : SIGNUM spol. s r.o.., Za Kosteleckou 4189, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

schopnost

práce

odměny

výhodou

nástup

firmě

žárové

zinkovně

benefity

čtvrtletní