PopisSKLADNÍK/-ICE
- Místo výkonu práce: Kotrčova 570 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou nástup od 1. 8. 2019
- Náplň práce: příjem, ukládání, skladování a výdej zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů, zajištění úklidu skladovacích prostor, manipulace s materiálem
- Požadujeme: min. ÚSV vzdělání
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Lastomirská Sandra, tel.: 702100536, e-mail: info@reflekt-events.com Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěReflekt Events s.r.o. - pracoviště, Kotrčova 740, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-07T01:53:56

Společnost

Reflekt Events s.r.o.
  • Reflekt Events s.r.o.
  • Kontakt : Sandra Lastomirská
  • Telefon : +420 702 100 536
  • E-mail : info@reflekt-events.com
  • Adresa : Reflekt Events s.r.o. - pracoviště, Kotrčova 740, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16

Klíčová slova

práce

skladníkice

úsv

úklidu

skladovacích

prostor

manipulace

materiálem

požadujeme

min