PopisMÍSTO VÝKONU PRAHA / KONTAKT : Mária Čuža, tel.: +420224243549 (út-pá - 9-12h), e-mail: maria@maximatour.cz

Zkušenost z oblasti plánování a tvorby zájezdů, znalost obchodní ruštiny a angličtiny slovem i písmem podmínkou, znalost práce s rezervačními systémy výhodou
Práce na PC, emaily, dobrá znalost MS WORD a EXCEL podmínkou.

Náplň práce: tvorba nových produktů CK, práce se zákazníky, příprava kalkulací pro skupiny i jednotlivce, příprava dokladů pro klienty k odbavení.

Osobnostní požadavky: spolehlivost, pracovitost, svědomitost, schopnost jednat s lidmi

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na MHD Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMaximatour, spol. s r.o. /PRAHA/, Praha Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-30T09:15:57

Společnost

Maximatour, spol. s r.o.
  • Maximatour, spol. s r.o.
  • Kontakt : Mária Čuža
  • Telefon : +420 224 243 549
  • E-mail : maria@maximatour.cz
  • Adresa : Maximatour, spol. s r.o. /PRAHA/, Praha

Klíčová slova

znalost

práce

příprava

místo

podmínkounáplň

tvorba

nových

produktů

zákazníky

kalkulací