Popispožadujeme: min.SŠ s maturitou + studium speciální pedagogiky, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní a psychologickou způsobilost, časová flexibilita, práce s PC, komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu i samostatně
pracovní náplň: odborné výchovné práce s dětmi s poruchami chování
výhody: profesní rozvoj, příspěvek na stravování, dovolenou a penzijní připojištění, 8 týdnů dovolené
kontakt: e-mailem nebo telefonicky mezi 8.00 a 15.30 hod. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěJirákova 285, 394 94 Černovice u Tábora Mzda minimálně27500 Kč Nastoupit od2019-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-09T01:56:57

Výchovný ústav, středisko výchovné péče, střední škola a školní jídelna Černovice, Jirákova 285
  • Výchovný ústav, středisko výchovné péče, střední škola a školní jídelna Černovice, Jirákova 285
  • Kontakt : Miroslava Lorencová
  • Telefon : +420 565 492 201
  • Adresa : Jirákova 285, 394 94 Černovice u Tábora

Klíčová slova

práce

požadujeme

příspěvek

výchovné

dětmi

poruchamichování výhody

profesní

rozvoj

stravování