PopisMísto výkonu práce: Česká pošta s.p., Hornická 1596, Tachov
Náplň práce: příprava poštovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností, uložení nedoručených zásilek na ukladacích poštách, příprava, třídění a doručování propagačního materiálu, výplata poštovních poukázek a důchodů, vyúčtování po návratu na pracoviště, pracovní doba 6-14 hod.
Požadujeme: trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, řidičský průkaz sk. B u motorizovaného doručování.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení,příspěvek na životní/penzijní připojištění. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČeská pošta, s.p.(Tachov), Hornická 1596, 347 01 Tachov 1 Mzda minimálně14750 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:14:54

Společnost

Česká pošta, s.p.
  • Česká pošta, s.p.
  • Kontakt : Simona Strakošová
  • Telefon : +420 954 400 515,734 526 301
  • Adresa : Česká pošta, s.p.(Tachov), Hornická 1596, 347 01 Tachov 1

Klíčová slova

poštovních

doručování

práce

příprava

zásilek

spolehlivosta

vystupování

příjemné

schopnosti

komunikační