PopisNáplň práce:
Kontrola a koordinace celkového průběhu montáže na díle (staveniště vodní elektrárny), zejména:
-řízení subdodavatelů a spolupráce s montážním týmem
-tlumočení a komunikace se zákazníkem
-vystavování protokolů a reportů (denních/týdenních pro zákazníka)
-vedení montážní pokladny
-kontrola dodržování bezpečnosti práce

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
velmi dobrou znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou
PC - uživatelsky
ŘP sk. B aktivní řidič
praxe na obdobné pozici výhodou není však podmínkou
organizační a komunikační schopnosti
schopnost práce v týmu a loajalitu
ochotu cestovat (i na delší dobu)

Nabízíme:
Zázemí v silné tradiční společnosti.
Odpovídající finanční ohodnocení vč. bonusů.
Firemní výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, odborné vzdělávání atd.).
Příjemné pracovní prostředí. Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěČKD Blansko SMALL HYDRO, s.r.o. - provozovna, Gellhornova 2237/10, 678 01 Blansko 1 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-03-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-11T12:27:59

Společnost

ČKD Blansko SMALL HYDRO, s.r.o.
  • ČKD Blansko SMALL HYDRO, s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Kratochvíl
  • Telefon : +420 516 402 880
  • E-mail : tomas.kratochvil@ckdblansko.cz
  • Adresa : ČKD Blansko SMALL HYDRO, s.r.o. - provozovna, Gellhornova 2237/10, 678 01 Blansko 1

Klíčová slova

znalost

náplň

dobunabízíme zázemí

řidič praxe

obdobné

pozici

výhodou

podmínkou organizační

komunikační

schopnosti schopnost