PopisDisponent/ka nákladní dopravy a přepravy pro kancelář v Českých Budějovicích - místo výkonu práce: Vráto 86.
Požadujeme: min. ukončené SŠ vzdělání, základní komunikační schopnosti v Aj nebo Nj, základy práce na PC, proaktivní přístup, flexibilitu, odolnost vůči stresu, spolehlivost, komunikační dovednosti, chuť učit se nové věci, praxe není podmínkou.
Nabízíme: zajímavá pracovní náplň v dynamické rodinné firmě, příjemné zázemí, zaškolení v oboru, zaškolení v cizím jazyce, služební telefon.
Mzda i pracovní nápň bude upřesněna při osobním pohovoru
Životopisy, popřípadě motivační dopisy zasílejte na e-mail: petr.karlicek@delta-trans.cz
Bližší informace na tel.: 608 068 638 Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiří Karlíček - DELTATRANS_Vráto, Vráto 86, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:56:13

Společnost

Jiří Karlíček - DELTATRANS
  • Jiří Karlíček - DELTATRANS
  • Kontakt : Petr Karlíček
  • Telefon : +420 608 068 638
  • Adresa : Jiří Karlíček - DELTATRANS_Vráto, Vráto 86, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

komunikační

pracovní

práce

zaškolení

disponentka

zajímavá

náplň

dynamické

rodinné

firmě