PopisMísto výkonu práce: Suderova 12, Ostrava, 70900
V případě zájmu se hlaste na email: prace@spojmont.com

Náplň práce:
- broušení výrobků,
- finální úprava, ošetření finálních výrobků,
- kontrola výrobků, třídění a ukládání na paletu.

Požadujeme:
- min. SŠ/SOU
- znalost čtení výkresové dokumentace
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- pečlivost, zručnost, spolehlivost, samostatnost

HPP na dobu určitou s možností prodloužení.Stravenky. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSPOJMONT OSTRAVA s.r.o.;, Suderova 2080/12, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9 Mzda minimálně19500 Kč Mzda maximálně29500 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-10T02:28:52

Společnost

SPOJMONT OSTRAVA s.r.o.
  • SPOJMONT OSTRAVA s.r.o.
  • Kontakt : Personalistka
  • Adresa : SPOJMONT OSTRAVA s.r.o.;, Suderova 2080/12, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Klíčová slova

výrobků

místo

směnném

znalost

čtení

výkresové

dokumentace

ochotu

pracovat

provozu