PopisNáplň práce:
- vykládka / nakládka poštovního materiálu (balíkových zásilek)
- následné zpracování zásilek (manipulace, třídění - ruční i strojní)
- práce v 3-směnném provozu, převaha noční směn

Požadavky: fyzická zdatnost, spolehlivost
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, na kulturu, rekreace a další

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěČeská pošta, s.p. - Depo Plzeň, Skladová 2483/4a, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně25500 Kč Nastoupit od2018-09-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:14:54

Společnost

Česká pošta, s.p.
  • Česká pošta, s.p.
  • Kontakt : Robert Czernek
  • Telefon : +420 605 225 382(Po-Pá7:00-15:00hod.)
  • E-mail : czernek.robert@cpost.cz
  • Adresa : Česká pošta, s.p. - Depo Plzeň, Skladová 2483/4a, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

náplň

provozu

kulturu

připojištění

penzijní

příspěvek

stravenky

dovolené

týdnů

výhody