PopisMísto výkonu práce: Česká pošta s.p., Hornická 1596, Tachov
Náplň práce: tídění balíků na depu a příprava na jejich doručení, zadávání balíků do počítače, provádění vyúčtování s doručovateli , práce ve směnách (dělené směny 5:00 - 8:30 a 15:00- 19:00).
Požadujeme: vzdělání s výučním listem, základní uživatelskou znalost práce na PC, spolehlivost a pečlivost, fyzickou zdatnost při manipulaci s balíky do 30 kg.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDělené směny PracovištěČeská pošta, s.p.(Tachov), Hornická 1596, 347 01 Tachov 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně19500 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:14:54

Společnost

Česká pošta, s.p.
  • Česká pošta, s.p.
  • Kontakt : Simona Strakošová
  • Telefon : +420 954 400 515,734 526 301
  • E-mail : strakosova.simona@cpost.cz
  • Adresa : Česká pošta, s.p.(Tachov), Hornická 1596, 347 01 Tachov 1

Klíčová slova

práce

balíků

místo

kgzaměstnanecké

znalost

spolehlivost

pečlivost

fyzickou

zdatnost

manipulaci