PopisMísto výkonu práce: Bítovany 76
NÁPLŇ PRÁCE: 20 hodin přímé pedagogické činnosti
POŽADAVKY: odborná kvalifikace pro výkon činnosti ředitele/-ky v souladu s § 5 zák. č. 563/2004 Sb. o pedagog. Prac. Podrobnosti jsou zveřejněny na úřední desce obce Bítovany, www.bitovany.cz.
Přihlášku, včetně příloh, zasílat v obálce označené : KONKURS-MŠ Bítovany, okres Chrudim- NEOTVÍRAT.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příplatek za vedení, dovolená 8 týdnů dle Zákona 563/200 Sb. O pedagogických pracovnících
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na mailové adrese.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMateřská škola Bítovany, Bítovany 76, 538 51 Chrast u Chrudimě Mzda minimálně27530 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T02:17:59

Společnost

Mateřská škola, Bítovany, okres Chrudim
  • Mateřská škola, Bítovany, okres Chrudim
  • Kontakt : Pavla Peřinová
  • Telefon : +420 724 549 327
  • E-mail : bitovanyobec@seznam.cz
  • Adresa : Mateřská škola Bítovany, Bítovany 76, 538 51 Chrast u Chrudimě

Klíčová slova

místo

týdnů

konkursmš

bítovany

okres

chrudim

neotvírat zaměstnanecké

výhody

příplatek

vedení