PopisPožadavky:
Vzdělání technického směru; praxe v oboru obrábění na CNC strojích; znalost řídicího systému Heidenhain; pokročilá znalost čtení technické dokumentace; důslednost a technickou zdatnost; spolehlivost, flexibilitu a samostatnost

Náplň práce:
samostatné nastavení a programování stroje; obsluha stroje a seřízení nástrojů; spolupráce při organizaci výroby na daném stroji

Nabízíme:
práci ve stabilní zahraniční firmě; nástupní bonus 10.000 ,- Kč; zvyšování kvalifikace; závodní stravování; firemní školku; zdravotní bonus; příspěvek na dojíždění

Zájemci se mohouhlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: lucie.lacmanova@ssi-schaefer.com;
- telefonicky (07,00 - 15,00hod.) na čísle 581 820 355

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěTovární 325, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně38000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

SSI Schäfer s.r.o.
  • SSI Schäfer s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Lacmanová
  • Telefon : +420 581 820 355
  • E-mail : lucie.lacmanova@ssi-schaefer.com
  • Adresa : Tovární 325, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

znalost

stroje

bonus

požadavky vzdělání

závodní

výroby

daném

strojinabízíme práci

stabilní

zahraniční