Popismísto výkonu práce: Osvoboditelů č.p. 870, 438 01 Žatec
Pracovní náplň: příprava zboží dle objednávky, naskladňování a vyskladňování zboží, inventarizační činnost
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, fyzická zdatnost, upřednostňujeme praxi v oboru
Služební byt za zvýhodněné podmínky v areálu firmy, stabilitu, možnost finančního růstu, možnost nákupu OZ za zvýhodněné ceny, příspěvek na stravu
kontakt: 774711453, lucie.duchkova@ozbrazda.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěOZ BRÁZDA ŽATEC s.r.o.- provozovna, Osvoboditelů 870, 438 01 Žatec 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-03-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:56:13

Společnost

OZ BRÁZDA ŽATEC s.r.o.
  • OZ BRÁZDA ŽATEC s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Duchková
  • Telefon : +420 774 711 453
  • Adresa : OZ BRÁZDA ŽATEC s.r.o.- provozovna, Osvoboditelů 870, 438 01 Žatec 1

Klíčová slova

možnost

zvýhodněné

zboží

stabilitu

praxi

oboru služební

podmínky

areálu

firmy

místo