PopisZaměstnání na dobu 1 roku, po domluvě dále na dobu neurčitou,

Nabízíme:
" Smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci
" nástupní plat 20.500 Kč
" pět týdnů dovolené
" práci v otevřeném, přátelském kolektivu
" prostor pro kreativitu a nové myšlenky
" vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb.
" pravidelnou supervizi
" příspěvek na dopravu

Náplň práce:
" poskytování pomoci a podpory jednotlivým klientům při pracovní činnosti v sociálně terapeutické dílně.
" aktivní zapojení se do pracovních činností v sociálně terapeutické dílně
" asistence při získávání a rozvoji pracovních a sociálních dovedností lidí s mentálním postižením
" práce se skupinou klientů i individuální nácviky
" podpora při naplňování jejich osobních cílů a představ vedoucí k osamostatňování a maximálnímu rozvoji jejich kompetencí
" tvorba individuálních plánů a vedení příslušné dokumentace

Požadujeme:
" minimálně středoškolské vzdělání
" čistý trestní rejstřík
" pozitivní vztah k práci s lidmi s mentálním postižením
" osobní vyrovnanost a zodpovědnost
" partnerský přístup
" samostatnost a spolehlivost
" znalost práce na PC alespoň na základní úrovni
" zájem dále se vzdělávat
" schopnost pracovat v týmu

Výhodou:
" řidičský průkaz skupiny B
" dokončené nebo započaté kvalifikační vzdělání "pracovník v sociálních službách"
" práce na obdobné pozici
" smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPortus Praha z.ú. Slapy, Slapy 406, 252 08 Slapy nad Vltavou Mzda minimálně20500 Kč Mzda maximálně20500 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:56:13

Společnost

Portus Praha z.ú.
  • Portus Praha z.ú.
  • Kontakt : Alexandr Tomba
  • Telefon : +420 739 749 249
  • E-mail : tomba@portus.cz
  • Adresa : Portus Praha z.ú. Slapy, Slapy 406, 252 08 Slapy nad Vltavou

Klíčová slova

práci

sociálních

kolektivu quot prostor

pracovních

mentálním

terapeutické

sociálně

dobu

supervizi quot příspěvek

sb quot pravidelnou