PopisMísto výkonu práce:
Kosmonosy, Průmyslová ul.

Prvotní kontakt: tel.: 727981161 (9-16 hod.), e-mail: blanka.niebrojova@filipa.cz

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Co vás čeká:
- správa systému SAP
- podpora uživatelů systému SAP
- řešení neshod při příjmu materiálu.
- blokace neshodného materiálu nalezeného na skladě, zajištění doobjednání materiálu oddělením PL-D.
- zpráva kmenových dat
- zajištění přístupu všem pracovníkům do všech potřebných systémů a koncernových aplikací
- prověřování troubleshootingů a kontrol WEVA
- dohledávání neshod ve standartních systémových úkonech
- zajištění plynulého systémového odbavení odchozích dodávek.
- zpracování kvantitativních checklistů, (prověření, odpis diferencí, regres)
´- komunikace se zákazníkem

Požadavky:
- Min. SŠ (informační technologie výhodou)
- komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
- dobrá znalost modulů SAP
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita

Benefity:
- 5 dnů dovolené navíc
- bonus za neabsenci
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- stravenky v hodnotě 80,-Kč plně hrazené zaměstnavatelem
- další odborné vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 80,-Kč plně hrazené zaměstnavatelem, bonus za neabsenci. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěFilipa PLUS k.s. - Kosmonosy, Průmyslová ul., Kosmonosy, Průmyslová ul. Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:56:13

Společnost

Filipa PLUS k.s.
  • Filipa PLUS k.s.
  • Kontakt : Blanka Niebrojová
  • Telefon : +420 727 981 161
  • Adresa : Filipa PLUS k.s. - Kosmonosy, Průmyslová ul., Kosmonosy, Průmyslová ul.

Klíčová slova

sap

zajištění

80kč

bonus

systému

dovolené

stravenky

hodnotě

plně

neshod