PopisC04 z:11/3/2019 (HPP, DPP, DPČ)
Práce v nově zrekonstruované horské chatě Sněžná na hřebeni Beskyd.
Náplň práce:
- zabezpečení letního a zimního provozu
- ubytování hostů, úklid, topení.
Požadujeme:
- částečná znalost hostinské a restaurační profese výhodou
- chuť pracovat v krásném a klidném prostředí na samotě, láska k horám podmínkou.
Nabízíme:
- možnost plný/zkrácený úvazek i brigádně/víkendy
- ubytování, strava.
Kontakt e-mailem viz výše.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěIng. Jiří Riebauer - pracoviště Bílá, Bílá 28, 739 15 Staré Hamry Mzda minimálně17970 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:56:13

Společnost

Ing. Jiří Riebauer
  • Ing. Jiří Riebauer
  • Kontakt : Jiří Riebauer
  • E-mail : info@riebauer.cz
  • Adresa : Ing. Jiří Riebauer - pracoviště Bílá, Bílá 28, 739 15 Staré Hamry

Klíčová slova

ubytování

c04z1132019hpp

láska

výhodou

chuť

pracovat

krásném

klidném

prostředí

samotě