PopisPracoviště: Střádalů 637, Ostrava, 718 00
Kontakt: emailem

Nástup možný ihned.

Pracovní náplň:
- sestavovací a montážní práce informačních panelů
- montážní a servisní výjezdy
- podpora koncovým uživatelům
- zpracovávání běžné obchodní agendy
- péče o nové a stávající klienty divize Denip/kiosk
- vytváření uživatelských manuálů
- sledování trhu a podíl na vytváření inovativních výrobků

Požadujeme:
- vyhláška 50/78 Sb., samostatnost, tvůrčí přístup, organizační schopnosti výhodou

Nabízíme:
- práce v malém a mladém kolektivu
- moderní a příjemné zázemí

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, stravenky, sportovní stravenky, firemní mobil, finanční bonusy, firemní akce.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDENIP, spol. s r.o., Ostrava - Kunčičky, Střádalů 637/70, 718 00 Ostrava 18 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

DENIP, spol. s r.o.
  • DENIP, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jana Bernátková
  • Telefon : +420 599 524 711
  • E-mail : prace@denip.cz
  • Adresa : DENIP, spol. s r.o., Ostrava - Kunčičky, Střádalů 637/70, 718 00 Ostrava 18

Klíčová slova

vytváření

firemní

stravenky

montážní

práce

pracoviště

malém

inovativních

výrobkůpožadujeme

vyhláška