PopisJsme výrobně-obchodní společnost s obalovými materiály. Hledáme uchazeče/ku na pozici Technicko-výrobní pracovník
Místo výkonu práce: Business Park Praha - Za Tratí 235, Chrášťany cca 3 km od stanice metra Zličín - firemní doprava zajištěna zdarma.

Náplň práce:
" obsluha strojů
" ruční výroba obalů
" příprava expedice zboží
" rozvoz zboží zákazníkům

Nabízíme:
" HPP
" práce ve výrobě a skladu průmyslových obalových materiálů
" jednosměnný provoz
" základní mzda 20.000 Kč (po zapracování až 28.000 Kč )
" stravenky á 123 Kč
" zázemí stabilní firmy - osobní přístup ke každému zaměstnanci
" termín nástupu možný ihned nebo dle dohody
" pracoviště Chrášťany u Prahy

Požadujeme:
" středoškolské vzdělání
" řidičský průkaz sk. B
" praxe s VZV výhodou ne podmínkou
" spolehlivost a dobré pracovní nasazení
" zodpovědnost za odvedenou práci
" manuální zručnost
" praxe v oboru vítána

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZa Tratí 235, Chrášťany, 252 19 Rudná Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:56:13

Společnost

Bropack solution s.r.o.
  • Bropack solution s.r.o.
  • Kontakt : Petra Šulcová
  • Telefon : +420 220 512 311
  • E-mail : info@bropack.cz
  • Adresa : Za Tratí 235, Chrášťany, 252 19 Rudná

Klíčová slova

chrášťany

výrobněobchodní

osobní

možný

nástupu

zaměstnanci quot termín

každému

přístup

firmy

dle