PopisPopis pozice:
- řídí činnosti vyskladnění komponentů, deklaraci a přeskladnění polotovarů a finálních dílů, objednávání přepravy, expedici finálních dílů k zákazníkovi
- řeší layouty a vizualizaci ve skladovém prostoru a při pracovištích, vyhodnocuje celoroční a cyklické inventury ve skladovém hospodářství, nastavuje a přepočítává logistické procesy na nové projekty
- zodpovídá za plánování a řízení čerpání rozpočtu střediska, za vedení lidí na oddělení – 4 podřízení, vyhodnocuje jejich činnost, stanovuje jim cíle, správnost fakturace a vybavování celních záležitostí, komunikaci s koncovým zákazníkem
Požadavky na uchazeče:
- SŠ/VŠ vzdělání
- 3 roky praxe na obdobné pozici
- praxe v automotive podmínkou
- znalost MS Office, SAP
- komunikativní znalost NJ popř. AJ
Nabízíme:
- nástup ihned
- zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- stravenky 100,- Kč/den
- možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
Životopisy prosím zasílejte na adresu:
pavla.mikezova@matador-czech.cz
775 222 235 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMATADOR Automotive ČR s.r.o.-001, České mládeže 1204/95, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6 Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:56:13

Společnost

MATADOR Automotive ČR s.r.o.
  • MATADOR Automotive ČR s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Mikezová
  • Telefon : +420 775 222 235
  • Adresa : MATADOR Automotive ČR s.r.o.-001, České mládeže 1204/95, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Klíčová slova

praxe

čerpání

vyhodnocuje

znalost

ve skladovém

finálních

dílů

komunikativní

sap

office