PopisNáplň práce:
- zastupování vedoucí prodejny v době její nepřítomnosti
- aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny
- práce na pokladně
- dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.

Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
- vstřícné a příjemné vystupování
- loajalitu a časovou flexibilitu
Prodejní doba: Po - Pá 7.00 - 18.00 hod., So 7.00 - 11.00 hod., Ne 8.00 - 11.00 hod. Zaměstnanecké výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie.
Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email zamykalova@jednota-zabreh.cz nebo kontakt telefonicky.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh - prac. Šumperk, Zábřežská 1815/19, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně13430 Kč Mzda maximálně15000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
  • JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
  • Kontakt : Iva Zamykalová
  • Telefon : +420 777 765 517
  • E-mail : zamykalova@jednota-zabreh.cz
  • Adresa : JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh - prac. Šumperk, Zábřežská 1815/19, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

práce

náplň

vstřícné

příjemné

vystupování

loajalitu

časovou

flexibilitu prodejní

dobapo

pá700