PopisMísto výkonu práce:
- Petra Jilemnického 1868, Brandýs n. Labem

Prvotní kontakt:
- tel.: 731 640 746
- e-mail: horinek@musp.cz

Upřesňující údaje:
- požadujeme: min.vzdělání:vyučen/a, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, příjemné vystupování, potravinářský průkaz.
- nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, nástup možný ihned.
- náplň práce: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny
- zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 70 Kč, bonusy, náborový příspěvek 5.000 Kč, volné neděle Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZEMAN maso - uzeniny, a.s. - Brandýs n. Labem, Petra Jilemnického 1868, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:56:13

Společnost

ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • Kontakt : Kamil Hořínek
  • Telefon : +420 731 640 746
  • E-mail : horinek@musp.cz
  • Adresa : ZEMAN maso - uzeniny, a.s. - Brandýs n. Labem, Petra Jilemnického 1868, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1

Klíčová slova

kolektivu

prodejny

vedení

místo

zaškolení

nevyučené

oboru

zaučíme

přátelský

kolektiv