PopisNÁPLŇ PRÁCE:
Podpora Loxone partnerů při plánování chytrých instalací
Doporučování vhodných instalačních firem zákazníkům
Odborná školení elektrikářů v sídle společnosti
Kontrola kvality instalací při recertifikaci Loxone partnerů
POŽADAVKY:
Touha měnit standard bydlení
Vysoké nároky na technologie a komfort
Komunikační schopnosti a aktivní němčinu či angličtinu
Odbornost minimálně absolventů SŠ elektro zaměření
NABÍZÍME:
Plat od 40 000, plný úvazek na dobu neurčitou, prémie
Špičkové know-how a zkušenosti ve smart home
Hodinové pauzy na oběd, vlastní kavárnu a bar
Legendární teambuildingy, zaměstnanecké slevy na produkty

Životopis a motivační dopis zasílejte na prace@loxone.cz
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Staré trati 1775/3, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice 11 Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-13T02:19:57

Společnost

Loxone s.r.o.
  • Loxone s.r.o.
  • Kontakt : Kontakt
  • Adresa : U Staré trati 1775/3, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice 11

Klíčová slova

loxone

náplň

home hodinové

elektro

zaměření nabízíme plat

plný

úvazek

dobu

neurčitou

prémie špičkové