PopisNáplň práce: masáže, zábaly, obsluha van, inhalací.
Požadavky: Masérský kurz základní(více kurzů vítáno).Ranní směny 7 - 15:30 hod. a 1x týdně odpolední 13 - 21:30 hod.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, po odpracování 1 roku týden dovolené navíc, zaměstnanecký bazén, školení zaměstnanců, výhodné rekreační pobyty a relaxace, penzijní připojištění, náhrady na čistění oděvů, očkování proti chřipce, sportovní akce...
Kontaktovat e-mailem, telefonicky 7:00 - 15:00 hod. nebo osobně na adrese: Personální oddělení ZÁLESÍ a.s., Uherskobrodská 119, Luhačovice 763 26 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZÁLESÍ a.s. - Pozlovice, HOTEL POHODA, Antonína Václavíka 203, Pozlovice, 763 26 Luhačovice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-13T02:19:57

Společnost

ZÁLESÍ a.s.
  • ZÁLESÍ a.s.
  • Kontakt : Miroslava Krajčová
  • Telefon : +420 577 155 224
  • Adresa : ZÁLESÍ a.s. - Pozlovice, HOTEL POHODA, Antonína Václavíka 203, Pozlovice, 763 26 Luhačovice

Klíčová slova

hod

náplň

výhodné

rekreační

pobyty

relaxace

penzijní

připojištění

náhrady

čistění