PopisMísto výkonu práce: V Aleji č.p. 434, Chabařovice.
Náplň práce: přímá obslužná péče o osoby ve věku od 65 let (senioři a osoby s Alzheimerovou chorobou, stařeckou či jinými typy demencí), spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny, podpora soběstačnosti, posilování životní aktivizace, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb uživatelů služby.
Požadujeme: podmínkou výkonu činnosti pracovníka v sociálních službách je plná svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost a odborná způsobilost v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, kladný vztah k uvedenému okruhu osob, schopnost týmové práce, flexibilita, aktivní přístup, empatie. K pracovnímu místu možnost i služebního bytu na adrese zařízení v Chabařovicích.
Nabízíme: platové podmínky 15 500 - 19 000,- Kč., stravenky, přijemný kolektiv, přijemné rodinné prostředí.
Kontakt: od 07:00 do 15:30 hod si telefonicky sjednat osobní jednání.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěOblastní charita Ústí nad Labem - Dům pokojného stáří svaté Ludmily, V Aleji 434, 403 17 Chabařovice Mzda minimálně15500 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

Oblastní charita Ústí nad Labem
  • Oblastní charita Ústí nad Labem
  • Kontakt : Jitka Urbanová
  • Telefon : +420 731 402 490
  • E-mail : urbanova@charitausti.cz
  • Adresa : Oblastní charita Ústí nad Labem - Dům pokojného stáří svaté Ludmily, V Aleji 434, 403 17 Chabařovice

Klíčová slova

osobní

práce

sociálních

osoby

výkonu

způsobilost

službách

rodinné

zákonem

okruhu