PopisPožadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání technického směru
- základy AJ
- zkušenosti s tvorbou nabídkových kalkulací ve výrobní společnosti
- orientace ve výkresové dokumentaci nutností
- dobrá znalost Microsoft Office (Word, Excel)
- znalost programu IS Helios výhodou
- schopnost týmové práce
- samostatnost, pečlivost, rozhodnost
- časová flexibilita

Náplň práce:

- zpracování kalkulačních podkladů pro cenové nabídky a tvorbu cen
- komunikace se zákazníkem v oblasti zpracování nabídek
- provádění operativních změn a kalkulací dle vývoje nákladů
- spolupráce s ostatními odděleními (technologové, nákupčí, kvalita, výroba, konstrukce)

Nabízíme:

-zajímavou, různorodou a dlouhodobě perspektivní práci
-seberealizaci a další kvalifikační rozvoj
- stravenky
- plat dle zkušeností Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJateční 134, Pudlov, 735 51 Bohumín 5 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T12:18:03

Společnost

BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o.
  • BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o.
  • Kontakt : Petra Glajcarová
  • Telefon : +420 777 990 393
  • Adresa : Jateční 134, Pudlov, 735 51 Bohumín 5

Klíčová slova

zpracování

kalkulací

práce

dle

znalost

kvalifikační

nákladů

tvorbu

cen

komunikace