PopisSpolečnost DIMATEX se zabývá recyklací textilu a výrobou čistících hadrů.
Náplň práce: řízení dodávky a sběr textilu ze sběrných nádob (kontejnerů) na textil, zadávání výtěžnosti kontejnerů přes chytrý telefon, vykládání textilu v sídle firmy.
Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, ŘP sk. B, VZV.
Pracovní doba od 5:40 do 14:00.
Zázemí firmy s tradicí od roku 1991. Stabilní zaměstnání. Nástupní mzda 24.000Kč hrubého + osobní ohodnocení do výše 7.000Kč hrubého. Benefity - stravenky, dovolená navíc.
Hlásit se e-mailem, popř. osobně každé pondělí v době od 8.00 do 10.00 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDIMATEX CS, spol. s r.o.-002 Region Praha, Praha Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-03-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-13T02:19:57

Společnost

DIMATEX CS, spol. s r.o.
  • DIMATEX CS, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jana Procházková
  • Telefon : +420 725 434 509
  • Adresa : DIMATEX CS, spol. s r.o.-002 Region Praha, Praha

Klíčová slova

textilu

kontejnerů

hrubého

společnost

tradicí

roku

stabilní

zaměstnání

nástupní