PopisSPOLU Olomouc vyhlašuje výběrové řízení
na pozici sociální pracovník
ve službě SOCIÁLNÍ REHABILITACE
Nabízíme:
• Zajímavou a smysluplnou práci v menším týmu neziskové organizace.
• Příležitost pracovat pro lidi, kteří potřebují podporu.
• Prostor pro tvůrčí práci a osobní rozvoj.
• Pracovní úvazek 1 | smlouva na dobu neurčitou | nástup dle domluvy, nejpozději od 15. 4. 2019
Místo: Olomouc
Požadujeme:
• Věk nad 18 let, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
• Odborná kvalifikace dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb.
• Zkušenost s přímou prací s lidmi s postižením, případně s metodou podporovaného zaměstnávání, výhodou.
• Respektující přístup k lidem.
• Schopnost pracovat v týmu i samostatně.
• Odpovědnost a smysl pro humor ?.
Náplň práce - sociální pracovník:
• Přijímá zájemce o sociální službu, průběžně jedná a spolupracuje s uživateli.
• Individuálně plánuje, koordinuje průběh poskytování sociální služby.
• Spolupracuje s poskytovateli sociálních služeb, s institucemi, se zaměstnavateli.
Životopis a Motivační dopis v rozsahu max. jedné strany A4, zasílejte e-mailem na adresu: rygel@spoluolomouc.cz do 20. 3. 2019 (včetně).
Kontaktní údaje: David Rygel, vedoucí sociální služby
SPOLU Olomouc, z.ú., Dolní náměstí 38, 779 00 Olomouc
e-mail: rygel@spoluolomouc.cz Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSPOLU Olomouc, z.ú., Dolní náměstí 27/38, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T16:33:49

Společnost

SPOLU Olomouc, z.s.
  • SPOLU Olomouc, z.s.
  • Kontakt : David Rygel
  • Telefon : +420 732 668 099
  • Adresa : SPOLU Olomouc, z.ú., Dolní náměstí 27/38, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

sociální

olomouc

práci

spolupracuje

pracovat

týmu

rygelspoluolomouccz

dle

smysl

službu