PopisNázev pozice: HR Konzultant/ka
Nástup: Ihned/ po domluvě
Plný úvazek, flexibilní konec a začátek pracovní doby

Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání
" praxe v oblasti recruitmentu/HR výhodou
" středně pokročilou znalost AJ/NJ
" vnitřní motivaci, samostatnost, obchodní smýšlení
" zájem o oblast náboru

Náplň práce:
" podílení se na fungování kanceláře PERASPERA group
" business development a zastřešení komunikace s klientem (HR oddělení/Top Management)
" přímé vyhledávání a oslovování kandidátů pomocí pracovních portálů a sociálních sítí
" preselekce CV, telefonický pre-screening
" testování a ověřování schopností kandidátů při osobních pohovorech

Nabízíme:
" fixní a variabilní složka platu + osobní ohodnocení
" flexibilní začátek a konec pracovní doby
" 25 dní dovolené
" příspěvek na stravování
" mobilní telefon i k soukromým účelům aj.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. Plzeň, Husova 722/13, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.
  • Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.
  • Kontakt : Alena Pudilová
  • Adresa : Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. Plzeň, Husova 722/13, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

kandidátů

konec

začátek

pracovní

název

schopností

vyhledávání

oslovování

pomocí

pracovních