PopisSpolečnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika.
Vaše výhody:
- Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj
- Osobní přístup
- Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii
- Firemní akce
- Dovolená navíc
Do probíhajících projektů v Praze hledáme spolupracovníky:
Specialista CAD - Catia V5 (muži/ženy)
Pracovní náplň:
- Návrhy a detailní konstrukce plastových dílů
- Vytváření konceptů pro nový vývoj
- Zpracování výrobních výkresů
- Spolupráce s navazujícími odbornými odděleními
Váš profil:
- Ukončené vysokoškolské studium, popř. SŠ technického směru v oborech strojírenství, technika vozidel, nebo podobného zaměření
- Dobrá znalost práce s nástroji CAD (speciálně Catia V5)
- Fundované zkušenosti z oboru zpracování plastů
- Výhodou jsou zkušenosti z automobilové oblasti
- Ochota pracovat v projektových týmech, příp. zkušenosti s projektovými pracemi
- Dobrá znalost angličtiny nebo němčiny
Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na e-mail info@cz.nea.engineering.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNová 486/32, 591 02 Žďár nad Sázavou 2 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-13T02:19:57

Společnost

NEA engineering s.r.o.
  • NEA engineering s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Fajfrová
  • Telefon : +420 604 831 100
  • Adresa : Nová 486/32, 591 02 Žďár nad Sázavou 2

Klíčová slova

zkušenosti

vozidel

cad

technika

týmech

znalost

řízení

zpracování

catia

dobrá