PopisPožadavky: technické vzdělání, praxe ve vývoji výhodou, nutná invence, technické myšlení a manuální zručnost při výrobě prototypů, je nutná znalost tvorby technické dokumentace v konstrukčních programech Varicad nebo Inventor a
schopnost řešit vývojové a inovační projekty, je požadováno vysoké osobní nasazení a schopnost učit se nové problematice, ŘP sk. B, aktivní řidič
Náplň práce: samostatná vývojová práce - analýza problémů, posouzení stávajícího stavu, návrh nového řešení, zpracování technické dokumentace a technologického předpisu, výroba a testování prototypu, posuzování souladu s legislativou a certifikace.
Uvedené měsíční mzdy je možné dosáhnout po zapracování.
Nástup od 1. 4. 2019 případně i dříve.
Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail sekretariat@egozlin.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEGO Zlín, spol. s r. o. - sídlo, U Pekárny 438, Štípa, 763 14 Zlín 12 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-13T02:19:57

Společnost

EGO Zlín, spol. s r.o.
  • EGO Zlín, spol. s r.o.
  • Kontakt : Dagmar Voglová
  • E-mail : sekretariat@egozlin.cz
  • Adresa : EGO Zlín, spol. s r. o. - sídlo, U Pekárny 438, Štípa, 763 14 Zlín 12

Klíčová slova

technické

požadavky

práce

nutná

dokumentace

výroba

souladu

posuzování

prototypu

testování