PopisNáplň práce:
-Zajišťování provozu objektů Komunitního centra
-Údržba a organizace veřejné zeleně v areálu
-Provádění a organizace drobných oprav
-Zajišťování a organizace specializovaných oprav a revizí zařízení
-Zajišťování provozu při kulturních akcích
-Zajišťování kulturních a společenských akcí v Komunitním centru
-Propagace a prezentace Komunitního centra
-Personální práce a vedení brigádníků
Požadavky
-SŠ/VŠ vzdělání
-MS Office
-Zkušenost na obdobné pozici minimálně 1 rok
-Samostatnost, časová flexibilita, komunikativnost
-ŘP skupiny B
Nabízíme
-Zajímavou práci v příjemném prostředí
-Stravenky
-5 týdnů dovolené
Místo výkonu práce: Sloup v Čechách
Nástup: Ihned (případně dle dohody)
V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na e-mail: starostka.sloup@seznam.cz
Kontaktní osoba:
Mgr. Petra Makovická - starostka obce Sloup v Čechách
Tel.: 604 763 789
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNeurčeno PracovištěOBEC SLOUP V ČECHÁCH, Komenského 236, 47152 Sloup v Čechách Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-03-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-13T02:19:57

Společnost

Obec Sloup v Čechách
  • Obec Sloup v Čechách
  • Kontakt : Petra Makovická
  • Telefon : +420 604 763 789
  • Adresa : OBEC SLOUP V ČECHÁCH, Komenského 236, 47152 Sloup v Čechách

Klíčová slova

organizace

kulturních

provozu

komunitního

sloup

práce

dovolené místo

čechách nástup

výkonu

příjemném