PopisPožadujeme řidičský průkaz skupiny B, flexibilitu, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, loajalitu, pečlivost, práce na PC (Excel)

Pracovní náplň: příprava podkladů k fakturaci, administrativní práce související s kombinovanou dopravou.

Zájemci zasílejte svůj životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení na emailovou adresu: martin.hlavac@metamorfoza.cz a do předmětu emailu napište pracovní pozice – referent/ka kombinované dopravy. Vybraní uchazeči budou pozváni na pracovní pohovor. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMETAMORFÓZA CZ s.r.o. - Paskov, Rudé Armády, Paskov Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-13T18:54:27

Společnost

METAMORFÓZA CZ s.r.o.
  • METAMORFÓZA CZ s.r.o.
  • Kontakt : Martin Hlaváč
  • Adresa : METAMORFÓZA CZ s.r.o. - Paskov, Rudé Armády, Paskov

Klíčová slova

práce

pracovní

martinhlavacmetamorfozacz

zpracováním

osobních

údajů

účely

výběrového

řízení

emailovou