Popis31136 Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů
ZamK
Pracoviště: Provozní 5492/3, Ostrava - Třebovice
Kontakt: osobně po předchozí telefonické domluvě na adrese pracoviště (volat po-pá 7:00 do 15:30 hod.)

Náplň práce: pájení mikropájkou, měření osciloskopem a multimetrem, diagnostika vad, čtení schémat

Požadujeme:
- zájem a znalosti technického rázu
- zkušenost pájení s mikropájkou, měření osciloskopem, zručnost, dobrý zrak.

Nabízíme: výkonnostní příplatek . Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky
- výborná zrnková káva na pracovišti
- flexipasy
- pouze ranní směny

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRACETEQ s.r.o. - Třebovice, Provozní 5492/3, 722 00 Ostrava 22 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

RACETEQ s.r.o.
  • RACETEQ s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Havlíková
  • Telefon : +420 552 308 185
  • E-mail : service@raceteqcz.com
  • Adresa : RACETEQ s.r.o. - Třebovice, Provozní 5492/3, 722 00 Ostrava 22

Klíčová slova

osciloskopem

měření

mikropájkou

pájení

31136elektrotechnici

příplatek

technického

rázu

zkušenost

zručnost