PopisPrvní kontakt:
osobně: Zásmuky, Vašina Michal - PO 10-11 hod.
Vašina Michal, tel.: 725 137 941, 10 - 11 hod,
e-mail: vasina@dsbsro.cz.

Požadavky:
Střední stavební vzdělání, praxe v oboru vítána, řidičský průkaz B.

Náplň práce:
Řídí svěřenou stavbu dle zadání nadřízeného a předaných podkladů, organizuje činnost a postup prací na stavbě, řídí podřízené pracovníky a efektivní využití stavební mechanizace.
Stavby po celé ČR.

Pracovní doba:
7.00-11.00 hod, 11.00-11.30 hod polední pauza, 11.30-15.30 hod.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky - stravné, prémie, příspěvek na dopravu popř.služební auto, služební telefon, notebook.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKomenského nám. 54, 281 44 Zásmuky Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

DOPRAVNÍ STAVBY BOHEMIA s.r.o
  • DOPRAVNÍ STAVBY BOHEMIA s.r.o
  • Kontakt : Michal Vašina
  • Telefon : +420 725 137 941
  • Adresa : Komenského nám. 54, 281 44 Zásmuky

Klíčová slova

stavební

michal

hod

kontakt osobně

polední

podřízené

pracovníky

efektivní

využití

mechanizace stavby