PopisNáplň práce: komunikace se zákazníky, administrativní úkony, fakturace, administrace obchodních zakázek, příjem, zpracování, správa, kompletace a expedice objednávek (fyzicky i v informačním systému), řešení drobných reklamací, podpora na zahraničních výstavách

Požadujeme: technická gramotnost, dobrá znalost práce na PC, MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook), příjemné profesionální vystupování, prodejní dovednosti, samostatnost, organizační schopnosti, aktivní znalost AJ slovem i písmem, NJ - výhodou, ŘP sk. B výhodou

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHANSCARFT, s.r.o. 001, K Vodojemu 140, Chrášťany, 252 19 Rudná Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

HANSCARFT, s.r.o.
  • HANSCARFT, s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Palivec
  • Adresa : HANSCARFT, s.r.o. 001, K Vodojemu 140, Chrášťany, 252 19 Rudná

Klíčová slova

výhodou

práce

znalost

technická

gramotnost

dobrá

office

excel

word

powerpoint