PopisMísto výkonu práce: Dráby č.p. 932, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
Nástup možný ihned
Náplň práce: administrativní práce na obchodním oddělení - divize izolace
Požadujeme:
- základní znalost účetních programů (např.Helios)
- ochotu spolupráce
Nabízíme: stravenky, moderní pracovní zázemí stabilní české společnosti
První kontakt prosíme e-mailem včetně strukturovaného životopisu, poté osobní pohovor Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěP-SYSTEMS s.r.o. - Vysoké Mýto, Dráby 932, Dráby 932, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-03-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

P-SYSTEMS s.r.o.
  • P-SYSTEMS s.r.o.
  • Kontakt : Pavlína Veselá
  • Telefon : +420 465 526 301
  • Adresa : P-SYSTEMS s.r.o. - Vysoké Mýto, Dráby 932, Dráby 932, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Klíčová slova

práce

místo

společnosti první

stravenky

moderní

pracovní

zázemí

stabilní

české

prosíme